Aylık arşivler: Eylül 2013

Başbakan için TÜRK BAYRAĞI’NI Yaktı.

ataurk-heykel

Antalya Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nın yanındaki Türk bayrağını heykele bağlayıp benzin döktükten sonra ateşe veren Mehmet Aslan, polise Başbakan ile görüşmek için eylem yaptığını söyledi.

Antalya Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nın hemen yanındaki bayrak direğinden indirdiği Türk bayrağını heykelin üzerine bağlayıp benzin döktükten sonra ateşe veren Mehmet Aslan, polise Başbakan ile görüşmek için eylem yaptığını söyledi.
Olay saat 17.00 sıralarında Cumhuriyet Meydanı’nda meydana geldi. Belçika doğumlu olduğu belirtilen Mehmet Aslan, Cumhuriyet Meydanı’nda yüzlerce kişinin gözü önünde çıktığı bayrak direğinden Türk bayrağını indirdi. Daha sonra bayrağı direğin hemen yanındaki Atatürk heykelinin arka kısmına bağlayan Aslan, yanında getirdiği pet şişedeki benzini döktükten sonra bayrağın ucunu ateşe verdi. Çevreden yetişenlerin çabasıyla bayrak tamamen yanmadan alevler söndürülürken, olay yerine gelen sivil polisler şüpheliyi gözaltına aldı.

Polise verdiği ilk ifadesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini ve bu nedenle eylem yaptığını söyleyen Mehmet Aslan, gözaltına alındı.

40235-87667-23092013185824-0-640x360 (1)

She easy essay writer https://www.pro-essay-writer.com/ is an astrophysicist who formerly worked for nasa

Adnan Oktar neden mason olduğunu açıkladı.

Adnan Oktar mason oldu

Adnan Hoca olarak da bilinen Adnan Oktar’ın daveti ile İstanbul’a gelen İtalyan Mason Locası lideri Gian Franco Pilloni, Adnan Oktar’a ’33. Derece Mason Diploması’ verdi.

Adnan Oktar’ın A9 TV’deki canlı yayın programına katılan İtalyan Mason Locası Gian Franco Pilloni, İslam coğrafyasındaki kanın durdurulması için Oktar ile konuşarak görüşlerini söyledi ve Adnan Oktar’a programda 33.Derece Mason Diploması’nı verdi.

PİLLİONİ: ‘TAMAMEN SİZİN EMRİNİZDEYİM’

Programda Adnan Oktar, bölgedeki kanın durdurulması ve barışın sağlanması için Mason konukları ve Psikopos Mancini önerilerde bulundu. Pilloni, Adnan Oktar’ın fikirlerine çok önem verdiğini ve bu fikirleri gerçekleştirmek için her türlü yolu deneyeceklerini söyledi ve Suriye Müftüsü ile görüşerek Esad’a bir şekilde ulaşabileceklerini belirtti.

Pilloni “Sayın Adnan Oktar, tamamen sizin emrinizdeyim. İstediğiniz her konuda size destek olacağız” dedi.

Programa katılan diğer bir konuk olan Piskopos Mancini de canlı yayında bazı açıklamalarda bulundu ve dua etti.

Programın başında Adnan Oktar, Mason Locası Lideri Pilloni’ye, kendisine taktim edilen Mason diploması ve Madalyonu için teşekkür etti.

NEDEN MASON OLDUĞUNU AÇIKLADI: TEBLİĞ YAPACAĞIM

Kendi televizyon kanalında törenle ‘Mason’ diploması alan Adnan Oktar, son programında da Tapınak Şövalyelerine ve Masonlar hakkında övgü dolu konuşmalar yaptı. Oktar, programda Masonların ve Tapınak Şövalyelerinin “mehdi”nin gelişini beklediğine dikkat çekti ve neden mason olduğunu ise “Tebliğ yapacağım!…” diyerek açıkladı.

Adnan Oktar neden mason olduğunu açıkladı

Adnan Oktar neden mason olduğunu açıkladı 2

Adnan Oktar neden mason olduğunu açıkladı 3

Adnan Oktar neden mason olduğunu açıkladı 4

Bu haber, sitesinden alınmıştır.

it’s getting near the end of 2011, so I thought it would be fitting to follow apple’s lead and www.trymobilespy.com/spy-facebook look at a few of the best apps from the past year