İnsan sarrafı olmak için ne tür bir yol izlenmeli? nasıl olunur?

insan sarrafı olmak beden dilini doğru kullanmak

İnsan sarrafı olarak tanımladığımız kişilerin gerçekte tek bir sırrı vardır. Oda çok iyi bir gözlemci olmasıdır. Çünkü onlar konuşurken nereye bakmaları gerektiğini çok iyi bilirler. Duydukları sözlerin ve vurguların beden ile uyumuna dikkat ederler. Eğer bir uyumsuzluk var ise bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını hemen anlarlar şu bir gerçek ki düşünceleriniz duygularınızı, duygularda davranışlarımızı tetikler.

Bunun terside doğrudur. Yani o an ne düşünüyor? Ne hissediyorsak bunu davranışlarımıza yansıtırız. Buda dikkatli bir gözlemcinin gözünden asla kaçmaz. Bizde eğer bu beceriyi kazanırsak hem kendi düşüncelerimizi hemde karşımızdaki kişinin düşüncelerini net olarak okuyabiliriz. Buda ilişkilerde yaşanan problemlerin ki bunların bir çoğunun farkında değilizdir. Gerçek nedenini ortaya çıkartmaya ve doğru şeyi ortaya çıkartarak çözülmesine yardımcı olunur.

Beden diliyle ilgili yanlış bir inanış vardır halk arasında oda şudur bu işi yapan insanların doğa üstü, olağan üstü güçlere sahip olduğu ve bir kehanete sahip oldukları. Aslında bu iş bir takım tekniklerin bilinmesinden kaynaklanıyor. Yani yeni bir dil öğrenir gibi sizi harflerle başlayıp hecelerle kelimelerle cümlelerle konuşmaya başlarsınız.

As I said before, mailtags isn’t quite ready for snow leopard yet, so I was a bit worried, making the switch back to mail, that https://cellspyapps.org/spybubble I would struggle to find and keep track of messages

İnsan sarrafı olmak için ne tür bir yol izlenmeli? nasıl olunur?” üzerine bir düşünce

  1. Kürşat

    Ben kişisel gelişimle uğraşıyorum.Okuduğum kitaplar genellikle bir insanı nasıl etkileyebiliriz konusuna çok değiniyor ve bende bu kişisel gelişimle birlikte insan vücud diliyle insan saffarı nasıl olunur araştıyorum.
    Hislerden duygulardan ötürü değilde bilimsel olarak nasıl olunur bilmek istiyorum.

Yorumlar kapalı.